دانش آموخته گرامی:
باتوجه به راه اندازی سامانه مجازی دانش آموختگان دانشگاه از ابتدای سال ۱۳۹۴ به آدرس  eg.iums.ac.ir به اطلاع می رساند این دانشگاه از پذیرش حضوری دانش آموختگان معذور است؛ لذا خواهشمند است جهت دریافت مدارک تحصیلی، پس از عضویت در سامانه و دریافت رمز عبور، فرآیند مورد نظر خود را انتخاب و مدارک لازم را پس از اسکن ارسال نمائید.بدیهی است مدارک تحصیلی شما از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران  خواهد شد.


گواهینامه موقت

پس از اعلام فراغت از تحصیل  دانش آموختگان به وزارت متبوع  و عودت  تایید آن، دانش آموختگان رشته های معاف از طرح که مشمول خدمت نظام وظیفه نباشند، مجاز به اخذ گواهینامه موقت تحصیلی خواهند بود.مدت اعتبار این گواهی از زمان صدور به مدت ۵ سال بوده؛ فقط برای یک بار و به مدت ۲ سال قابل تمدید است و اصل گواهینامه موقت به هنگام دریافت دانشنامه مسترد می گردد.

توجه: گواهینامه موقت ارزش ترجمه ندارد.

با توجه به راه اندازی سامانه مجازی از مورخ ۲ خرداد ۱۳۹۴ و ارسال مدارک از طریق اداره پست خواهشمند است از مراجعه حضوری خودداری نمایید.

 

مدارک لازم جهت صدور گواهینامه موقت

۱-     عکس ۴ × ۳

۲-     کارت ملی

۳-     تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت جهت آقایان

۴-     تصویر انجام یا معافیت از طرح نیروی انسانی جهت رشته های طرح اجباری (پزشکی، رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری، اتاق عمل،  هوشبری،داروسازی،دندانپزشکی)

۵-     تصویر پروانه دائم جهت رشته های پروانه دار( پزشکی ، مامائی،داروسازی،دندانپزشکی

۶- تسویه حساب صندوق رفاه( جهت اخذ پرینت تسویه صندوق رفاه به معاونت دانشجویی دانشگاه استان محل زندگی خود مراجعه نمایید.)

 

 

ضمنآ صدور گواهینامه موقت جهت دانش آموختگان زیر مقدور نیست

 

  • مقاطع تخصصی و فوق تخصصی /پی اچ دی
  • افرادی که از سهمیه کارکنان استفاده نموده و تعهد خاص دارند(دارای سند محضری)
  •  اتباع خارجی
  • نیروهای نظامی و انتظامی
Template settings