معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران- اخبار و رویدادها
اولین گرد همایی نمایندگان دانشجویان از هر مقطع-رشته برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۶ | 
روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه- مهشید دارابیگی: اولین گرد همایی نمایندگان دانشجویان از هر مقطع-رشته با حضور دکتر جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه، معاونین و روسای دانشکده ها، نماینده دفتر مقام معظم رهبری  و ۱۵۰نفر از نمایندگان دانشجویان از هر مقطع رشته در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد. در ابتدای این جلسه دکتر کوهپایه زاده در خصوص لزوم برقراری  ارتباط دانشجویان با مسئولین دانشگاه مطالبی بیان کرد. وی با تاکید بر نقش دانشجویان به عنوان  آینده سازان و مسئولان آتی جامعه گفت: دانشجویان هستند که در آینده در جایگاه مسئولیت و پاسخگویی قرار می گیرند؛ بدین جهت تمام تلاش ما این است که با استفاده از پتانسیل دانشجویان و تجربیات و مهارت های تمامی مسئولین دانشگاه، ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات آموزشی و شناسایی موانع موجود،  در جهت رشد و شکوفایی همه جانبه شما عزیزان قدم های مثبت و بزرگی برداریم.
همچنین در این مراسم دکتر علی مظاهری نژاد معاون آموزشی دانشگاه تعامل سازنده حوزه معاونت آموزشی با دانشجویان را یکی از اهداف مهم معاونت آموزشی دانشگاه برشمرد و  بر رفع مشکلات، چالش ها و موانع آموزشی تاکید کرد و برنامه های معاونت آموزشی در این راستا را تشریح نمود.
معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به طرح استاد مشاور به منظور کمک به دانشجویان، اعلام کرد که شیوه نامه همیار دانشجو تدوین و در مراحل نهایی تصویب قرار گرفته است. دکتر مظاهری نژاد این شیوه نامه را روش نوین و مؤثری برای یاری دانشجویانی دانست که در مراحل تحصیل دچار مشکلاتی در زمینه های مختلف می شوند. وی در ادامه اظهار داشت  که دانشگاه با همکاری سایر معاونین و مدیر امورآموزشی و تحصیلات تکمیلی طرح دانشجوی برتر را برای تشویق دانشجویان مستعد مد نظر گرفته است.
در پایان کتر علی مظاهری نژاد معاون آموزشی دانشگاه، دکتر یوسف شفائی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر متولیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و دکتر صراف زاده مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی با نشست در پنلی مشترک، به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.
 
گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی ایران، آمادگی خود جهت برقرار کردن ارتباط با دانشجویان در کلیه رشته مقطع ها بصورت حضوری و مجازی در بستری مناسب اعلام می نماید.  

نشانی مطلب در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=23.30023.90928.fa
برگشت به اصل مطلب