معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران- اخبار و رویدادها
برگزاری سمینار سراسری آموزش مبتنی بر توانمندی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۶ | 
: همایش سالانه مدیران مراکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی و دفاتر توسعه آموزش دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی دانشگاه ها  در روز ۲۲ و ۲۳ آبان ۱۳۹۸ در محل سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود. با عنایت به این که روز تحت عنوان سمینار سراسری آموزش مبتنی بر توانمندی برگزار می شود و در جریان آن مباحث علمی حول محور همایش در قالب سخنرانی، پانل و ارائه تجربیات داخلی و بین المللی ارائه خواهد شد، شرکت برای کلیه علاقمندان به امر توسعه آموزش به صورت حضوری یا غیر حضوری در این سمینار (۲۲ آبان) از طریق تکمیل فرم ثبت نام در سامانه ای پل به نشانی https://app.epoll.pro/۲۱۹۴۵۰۰  تا پایان وقت روز ۲۳ مهر۹۸ امکان پذیر می باشد.
گفتنی است با توجه به محدودیت ظرفیت محل برگزاری سمینار، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام انجام داده اند. در عین حال ثبت نام در سامانه برای شرکت حضوری اولیه بوده و امکان شرکت حضوری در همایش بر اساس ظرفیت سالن متعاقبا به ثبت نام کنندگان اطلاع رسانی می شود.
همچنین شایان ذکر است با هماهنگی های انجام شده، امکان بهره مندی از روز اول همایش به صورت غیر حضوری و با استفاده از سامانه adobe connect  نیز فراهم شده است که اطلاعات تکمیلی متعاقبا تقدیم می شود.

 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=23.30023.90308.fa
برگشت به اصل مطلب