دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

سامانه نظام پیشنهادات


پنجمین جلسه کارگروه تخصصی بسته توسعه و ارتقای زیرساختهای آموزش علوم پزشکی در منطقه آمایشی ده در سال ۹۸ برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۷ | 
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، پنجمین جلسه کارگروه تخصصی بسته توسعه و ارتقای زیرساختهای آموزش علوم پزشکی در منطقه آمایشی ۱۰ در سال ۱۳۹۸، روز یکشنبه مورخ ۱۴ مهر ماه سال ۹۸ در سالن شورای  معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران تشکیل شد.
این نشست به منظور بحث و شفاف سازی پیرامون اقدامات محور بسترسازی برای کمال و تعالی رشته های نوین، ارائه گزارش تدوین سند توانمندیهای اعضای هیات علمی در منطقه آمایشی ده و ابلاغ اهداف سند سیاستی پاسخگویی اجتماعی مرتبط با بسته توسعه و ارتقای زیرساختهای آموزش علوم پزشکی توسط نماینده کارگروه بسته آموزش پاسخگو و عدالت محور منطقه با حضور نمایندگان دانشگاه های علوم پزشکی و موسسات مستقر در منطقه برگزار شد.
در ابتدای جلسه مطابق با دستور جلسه دکتر رام پیشه، نماینده کارگروه بسته آموزش پاسخگو و عدالت محور منطقه درخصوص سند سیاستی پاسخگویی اجتماعی، اهداف و موارد مداخله ای مربوط به بسته توسعه و ارتقای زیرساختهای آموزش علوم پزشکی در منطقه توضیحاتی بیان نمودند.
در ادامه دکتر شکوه، دبیر کارگروه تخصصی بسته در منطقه درخصوص شفاف سازی پیرامون اقدامات محور بسترسازی برای کمال و تعالی رشته های نوین به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دکتر علیزاده، مسئول واحد توانمندسازی آموزشی اعضاء هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به تشریح و توضیح سند جامع توانمندسازی اساتید را که در دانشگاه تدوین و جهت اجرا ابلاغ شده است پرداختند و به سوالات اعضا درخصوص سند پاسخ دادند.
 سپس هریک از اعضا درخصوص نقش و جایگاه این کارگروه در اجرایی سازی هر یک از اقدامات محورهای مربوط به این بسته به بحث و تبادل نظر پرداختند .
در پایان مقرر شد که بحث و تبادل نظر درخصوص تقویت رشد متوازن و همه جانبه دانشجویان در دستور کار جلسه آتی کارگروه (در اواخر آبان ماه) قرار گیرد و هر یک از اعضا پیشنهادات خود را درخصوص رشد همه جانبه دانشجویان بیان نمایند.همچنین مقرر شد که دانشگاه ها و موسسات نماینده دانشجویی خود را برای تشکیل کمیته استعداد درخشان منطقه معرفی نمایند.
عکس: بهنام برین
خبر: رویا جلوداری

کلیدواژه ها: بسته توسعه | زیرساخت |CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1161 بار   |   دفعات چاپ: 49 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر