دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

سامانه نظام پیشنهادات


اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی علوم آزمایشگاهی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۳ | 
  با سپاس بیکران به درگاه ایزدمنان و تبریک و تهنیت به مناسبت موفقیت شما در عرصه علم و آگاهی بدینوسیله  به اطلاع پذیرفته شدگان گرامی میرساند: ثبت نام و ارسال مدارک تاریخ ۶مهر ماه ۹۸ به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی http://registration.iums.ac.ir صورت می پذیرد.
خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل در تاریخ فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ های یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.
فرایند ثبت نام در دو مرحله انجام می شود:
مرحله اول اینترنتی: به آدرس http://registration.iums.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمایید.
  مرحله دوم حضوری: پس ازطی مرحله اول و انجام ثبت نام اولیه جهت قطعی نمودن فرایند ثبت نام در تاریخ  ۷مهر  به دانشکده مربوطه  وهسته تحقیق ونظر دهی دانشگاه مراجعه نمائید. بدیهی است عدم اقدام جهت ثبت نام درهریک از مراحل به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.
پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ ۶مهر ماه ۹۸ به سامانه ثبت نام اینترنتی (کدملی به عنوان کدکاربری و شماره شناسنامه بعنوان رمز عبور) مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده و اسکن مدارک اقدام و تا دریافت تائیدیه ثبت نام موقت مراحل ثبت نام را ادامه دهند و فرم های ثبت نامی را نیز از سایت دانلود کرده و آن را تکمیل و به همراه پرینت تائیدیه ثبت نام موقت هنگام تحویل مدارک به دانشکده مربوطه ارائه دهند.لازم به ذکر است مراجعه حضوری به دانشکده درتاریخ ۷مهر۹۸  از ساعت ۸:۳۰ لغایت۱۴:۳۰می باشد.
 از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می شود بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در سامانه برای ثبت نام مراجعه نمایند.ضمناً تاریخ شروع کلاسها از طریق دانشکده ها اعلام خواهد شد.
 مرحله اول - ثبت نام اینترنتی (تکمیل اطلاعات و اسکن مدارک)
۱) تکمیل فرم شماره ۱)جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
۲)  کارت ملی (پشت و رو)
۳)   شناسنامه (از تمام صفحات)
۴)   مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه:
۵)   آخرین حکم استخدامی جهت شاغلین (رسمی قطعی ، آزمایشی یا پیمانی)
۶) عکس ۴×۳( درهنگام مراجعه به دانشکده ارائه  ۶ قطعه عکس وهسته تحقیق ونظردهی دانشگاه ارائه ۳قطعه عکس الزامی
می باشد)
۷)   دانشنامه دوره دکتری تخصصی(Ph.D) یا تخصص
۸)  موافقت نامه کتبی بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری به هنگام ثبت نام جهت کلیه شاغلین اعم از رسمی و پیمانی(ارائه حکم مرخصی بدون حقوق ویا ماموریت آموزشی جهت شروع دوره الزامی می باشد.)
تبصره: پذیرفته شدگان شاغل لازم است نسبت به تکمیل فرم تعهد کارمندی (فرم شماره ۲) اقدام و در زمان مراجعه حضوری اصل آن را به کارشناس اداره آموزش دانشکده تحویل نمایند. )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
۹) مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده،جانبازان، فرزند و همسر جانباز ، فرزنذو همسر مفقودالاثر(کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ..)
۱۰) تکمیل فرم گزینش )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
تبصره: کلیه پذیرفته شدگان ملزم به تکمیل فرم مذکور بوده و می بایست اصل فرم گزینش را پس از تکمیل و در زمان مراجعه حضوری به همراه سه قطعه عکس و حکم استخدامی ( درصورت کارمند بودن ) تحویل هسته تحقیق ونظردهی دانشگاه اتاق ۲۴۳ نمایند.
برای ثبت نام، تکمیل فرم های مربوطه و ارسال آنها به همراه سایر مدارک اسکن شده الزامی است.
*جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک (ظرف ۴۸ ساعت) باید مجدداً به سایت مراجعه نموده تا پیام  ((ثبت نام شما مورد تائید است)) را در صفحه بررسی ها مشاهده نمائید.
درصورت مشاهده پیام ((مدارک شما ناقص می باشد)) باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نمائید.
مرحله دوم- مراجعه حضوری به دانشکده وهسته تحقیق ونظر دهی دانشگاه
پس از اطمینان از تکمیل مدارک و دریافت پیام ((ثبت نام مورد تائید است)) لازم است در  تاریخ ۷ مهرماه ۹۸  با در دست داشتن اصل مدارک اسکن شده و تصویر آن به دانشکده مربوطه وهسته تحقیق ونظر دهی دانشگاه مراجعه نمائید تا ثبت نام قطعی و انتخاب واحد انجام گیرد.
کلیه اطلاعات مربوط به ثبت نام از طریق سایت معاونت آموزشی ( edu.iums.ac.ir) به روز رسانی می شود. خواهشمند است از طریق سایت پیگیری نمائید. درصورت داشتن هرگونه سؤال و یا مشکل در ثبت نام درتاریخ ۶ مهر ماه ۹۸  از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰  می توانید با شماره تلفن ۸۶۷۰۲۲۳۲ (اداره تحصیلات تکمیلی) و درصورت اشکال فنی در ارسال مدارک با شماره تلفن ۸۶۷۰۲۲۱۷ ( واحد رایانه) تماس حاصل فرمائید.
 درخصوص اطلاع از امکانات رفاهی به سایت معاونت دانشجویی به آدرس سایت vcs.iums.ac.ir مراجعه نمائید.
  توجه: تحصیل در دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی با پرداخت شهریه می باشد و.درمورد مبلغ شهریه وچگونگی پرداخت با دانشکده پیراپزشکی هماهنگ نمایید.
آدرس و تلفن تماس دانشکده پیراپزشکی: بزرگراه شهید همت – جنب بیمارستان میلاد- پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایران  تلفن  ۸۶۷۰۴۵۹۵

 

کلیدواژه ها: ثبت نام | علوم آزمایشگاه | دکتری98 |CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1485 بار   |   دفعات چاپ: 59 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر