دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

سامانه نظام پیشنهادات

اطلاعیه شماره 2: ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (PhD ) و دکتری پژوهشی سال تحصیلی ۹۷-۹۶

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۹ | 
اطلاعیه شماره ۲:
 ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (PhD ) و دکتری پژوهشی سال تحصیلی ۹۷-۹۶

 
  با سپاس بیکران به درگاه ایزدمنان و تبریک و تهنیت به مناسبت موفقیت شما در عرصه علم و آگاهی بدینوسیله  به اطلاع پذیرفته شدگان گرامی میرساند: ثبت نام و ارسال مدارک از تاریخ اول مهر۹۶  لغایت دوم مهر۹۶  به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی http://registration.iums.ac.ir صورت می پذیرد.
خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل در تاریخ های فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ های یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.
فرایند ثبت نام در دو مرحله انجام می شود:

مرحله اول اینترنتی: به آدرس http://registration.iums.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمایید.
 
مرحله دوم حضوری: پس ازطی مرحله اول و انجام ثبت نام اولیه جهت قطعی نمودن فرایند ثبت نام در تاریخ ده مهر  به دانشکده مربوطه مراجعه نمائید. بدیهی است عدم اقدام جهت ثبت نام درهریک از مراحل به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.
 پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ ۱/۷/۹۶  لغایت  ۲/۷/۹۶   به سامانه ثبت نام اینترنتی (کدملی به عنوان کدکاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور) مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده و اسکن مدارک اقدام و تا دریافت تائیدیه ثبت نام موقت مراحل ثبت نام را ادامه دهند و فرم های ثبت نامی را نیز از سایت دانلود کرده و آن را تکمیل و به همراه پرینت تائیدیه ثبت نام موقت هنگام تحویل مدارک به دانشکده مربوطه ارائه دهند.لازم به ذکر است مراجعه حضوری به دانشکده در تاریخ   ۱۰/۷/۹۶   از ساعت ۳۰/۸ لغایت ۳۰/۱۴می باشد. خواهشمند است با توجه به برنامه ریزی انجام شده از مراجعه در غیر از تاریخ و ساعت اعلام شده خودداری نمائید.
 از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می شود بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در سامانه برای ثبت نام مراجعه نمایند.ضمناً تاریخ شروع کلاسها از طریق دانشکده ها اعلام خواهد شد.

 مرحله اول - ثبت نام اینترنتی (تکمیل اطلاعات و اسکن مدارک)

۱)       تکمیل فرم ثبت نام )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
۲)       کارت ملی (پشت و رو)
۳)       صفحه اول شناسنامه ( صفحه آخر در صورت داشتن توضیحات)
۴)       مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه:
کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام‌وظیفه برای آقایان به‌صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مراکز پلیس + ۱۰ و در صورت داشتن کارت قدیمی ثبت‌نام مشروط به ارائه کارت و گواهی مذکور تا حداکثر دو ماه پس از شروع ترم خواهد بود.

تبصره: پذیرفته‌شدگان مشمول معافیت تحصیلی موظف‌اند جهت تمدید معافیت تحصیلی خود حداکثر تا دو ماه پس از شروع دوره جهت تعیین وضعیت نظام وظیفه خود به آموزش دانشکده مربوطه مراجعه نمایند

۵)       آخرین حکم استخدامی جهت شاغلین (رسمی قطعی ، آزمایشی یا پیمانی)
۶)       عکس ۴×۳
۷)    دانشنامه یا گواهینامه موقت دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای و یا مدرک معتبری که نمایانگر فراغت از تحصیل باشد ( جهت دانشجویان ترم آخر ارائه گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۱/۶/۹۶)
۸)       گواهی پایان طرح/ معاف از طرح/ ترخیص از طرح
۹)    موافقت نامه کتبی بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری به هنگام ثبت نام جهت کلیه شاغلین اعم از رسمی و پیمانی(پس از شروع دوره ارائه حکم مرخصی بدون حقوق ویا ماموریت آموزشی الزامی می باشد.)
۱۰)   تنظیم سند تعهد محضری عام در دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور (به غیر از پذیرفته شدگان مازاد با اخذ شهریه) )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
شایان ذکر است پس از سپردن سند تعهد لازم است اصل آن را به اداره تحصیلات تکمیلی (ستاد مرکزی) و یک نسخه از کپی را به آموزش دانشکده تحویل نمایید.)
۱۱)   مدرک زبان:
MHLE حداقل نمره ۵۰ ( نمرات ۴۵ تا ۴۹ بصورت مشروط)
MSRT  (MCHE سابق)حداقل نمره ۵۰ ویا ۴۷۵ (نمرات ۴۵ تا ۴۹ و یا ۴۵۵ تا ۴۷۴ بصورت مشروط)
TOEFL حداقل نمره ۴۸۰ (شامل تافل های خارج از کشور و آزمون های تافل مؤسسه ETS که به دو صورت PBT و IBT و تحت نظر سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. نمرات ۴۳۲ لغایت ۴۷۹ بصورت مشروط)
TOLIMO حداقل نمره ۴۸۰ ( نمرات ۴۳۲ لغایت ۴۷۹ بصورت مشروط)
IELTS حداقل نمره ۵ (مدرک آکادمیک) (نمرات ۵/۴ تا ۹/۴ بصورت مشروط)
MELAB حداقل نمره ۷۰ (نمرات ۶۳ لغایت ۶۹ بصورت مشروط)
مدارک زبان از تاریخ ۱/۱۱/۹۳ (۲۱ ژانویه ۲۰۱۵) تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۵ (۱۸ فوریه ۲۰۱۷ )باشد.

تذکر: مدارک مربوط به آزمون زبان MHLE مورخ ۳۱/۱/۹۶(نوبت ارفاقی) نیر قابل قبول میباشد.
۱۲) مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده،جانبازان، فرزند و همسر جانباز ۲۵% و بالاتر، فرزند و همسر مفقودالاثر(کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ..)
۱۳) تکمیل فرم گزینش )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
برای ثبت نام، تکمیل فرم ثبت نام (شماره ۱)  و فرم گزینش و ارسال فرمها به همراه مدارک اسکن شده الزامی است.
*جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک (ظرف ۴۸ ساعت) باید مجدداً به سایت مراجعه نموده تا پیام  ((ثبت نام شما مورد تائید است)) را در صفحه بررسی ها مشاهده نمائید.
درصورت مشاهده پیام ((مدارک شما ناقص می باشد)) باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نمائید.

مرحله دوم- مراجعه حضوری به دانشکده
پس از اطمینان از تکمیل مدارک و دریافت پیام ((ثبت نام مورد تائید است)) لازم است در  تاریخ ۱۰/۷/۹۶  با در دست داشتن اصل مدارک اسکن شده و تصویر آن به دانشکده مربوطه مراجعه نمائید تا ثبت نام قطعی و انتخاب واحد انجام گیرد.
کلیه اطلاعات مربوط به ثبت نام از طریق سایت معاونت آموزشی ( edu.iums.ac.ir)  به روز رسانی می شود. خواهشمند است از طریق سایت پیگیری نمائید. درصورت داشتن هرگونه سؤال و یا مشکل در ثبت نام از تاریخ ۱/۷/۹۶   لغایت  ۲/۷/۹۶   از ساعت ۳۰/۸ لغایت ۳۰/۱۴  می توانید با شماره تلفن ۸۶۷۰۲۲۳۲ (اداره تحصیلات تکمیلی) و درصورت اشکال فنی در ارسال مدارک با شماره تلفن ۸۶۷۰۲۲۱۷ ( واحد رایانه) تماس حاصل فرمائید.
 درخصوص اطلاع از امکانات رفاهی به سایت معاونت دانشجویی به آدرس سایت vcs.iums.ac.ir مراجعه نمائید.

   قابل توجه پذیرفته شدگان مازاد با پرداخت شهریه:
پذیرفته شدگان مربوطه لازم است در زمان انتخاب واحد و مراجعه حضوری به دانشکده نسبت به واریز شهریه (براساس واحدهای اخذ شده) به حساب شماره ۵۱۷۲۲۰۸۶/۳۶ معاونت آموزشی نزد بانک ملت شعبه هجرت اقدام و فیش واریزی را به دانشکده تحویل نمایند.
 
 

جدول شهریه دانشجویان ظرفیت مازاد
 
                            مقطع                 واحد تئوری واحد عملی شهریه ثابت
دکترای تخصصی Ph.D ۴/۱۲۴/۷۳۶ ریال ۶/۴۸۱/۷۲۸ ریال  ۲۹/۴۶۲/۴۰۰ ریال

آدرس و تلفن تماس با دانشکده ها
 
دانشکده آدرس تلفن
فناوریهای نوین پزشکی بزرگراه همت- جنب برج میلاد-دانشگاه علوم پزشکی ایران- ساختمان دانشکده پیراپزشکی-مرکز تحقیقات سلولی مولکولی- دانشکده فناوریهای نوین ۸۶۷۰۴۶۹۸
علوم توانبخشی  خیابان میرداماد - میدان مادر - خیابان شهید شاه نظری ۲۲۲۶۹۶۰۸
بهداشت بزرگراه شهید همت – جنب بیمارستان میلاد- دانشگاه علوم پزشکی ایران ۸۶۷۰۴۷۷۷
علوم رفتاری و سلامت روان خیابان ستارخان- خ نیایش- کوچه شهیدمنصوری- جنب بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) ۶۶۵۵۱۶۶۸
پزشکی بزرگراه شهید همت- جنب بیمارستان میلاد- دانشگاه علوم پزشکی ایران ۲۳و۸۶۷۰۳۳۲۰
پرستاری و مامایی خیابان ولی عصر - خیابان رشید یاسمی ۸۸۷۹۴۳۰۱
مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی  خیابان ولیعصر- خیابان رشید یاسمی ۸۸۷۷۸۰۶۹
پیراپزشکی  بزرگراه شهید همت – جنب بیمارستان میلاد- دانشگاه علوم پزشکی ایران ۸۶۷۰۴۵۹۹
طب سنتی خیابان جمهوری- خیابان لاله زار شمالی- کوجه پیرنیا یک- پلاک۹-دانشکده طب سنتی - طبقه دوم- واحد تحصیلات تکمیلی ۵۴و۳۳۹۵۰۱۵۲

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 3332 بار   |   دفعات چاپ: 160 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر