دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

اعتبار بخشی آموزشی مجتمع بیمارستانی شهید مدرس-17 شهریور دانشکده علوم پزشکی ساوه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۶ | 

اعتبار بخشی آموزشی مجتمع بیمارستانی شهید مدرس -  17 شهریور دانشکده علوم پزشکی ساوه روز سه شنبه دوم خرداد ماه توسط تیم ارزیابی متشکل خانم دکتر نجومی از علوم پزشکی ایران و دکتر محمد مهدی فروزان فر از علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شد..

 در جلسه گزارش دهی ارزیابان کشوری که با حضور اعضاء هیئت رئیسه دانشکده برگزار گردید ، دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشکده در خصوص اعتبار بخشی آموزشی مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و 17 شهریور ساوه گفت ، همزمان با شروع کار دانشکده علوم پزشکی ساوه و با اجرایی نمودن بسته های درمانی و بهداشتی طرح تحول سلامت، از همان ابتدا ارتقاء کیفی و کمی  آموزش و پژوهش در این دانشکده در دستور کار دانشکده قرار گرفت و مسئولین دانشکده تلاش کردند عقب افتادگی هایی که در طی سالها در بهداشت و درمان و آموزش  اتفاق افتاده بود را در مدت هرچه کوتاهتر جبران کنند .

دکتر کوهپایه زاده با اشاره به وجود دانشجویان با انگیزه و فعال و به کار گیری اعضاء هیئت علمی جوان، کارامد و پر انرژی در این دانشکده، در خصوص اهمیت و ضرورت آموزشی بودن مجتمع بیمارستانی مدرس گفت، باید اتفاق جدیدی در این بیمارستان را رقم بزنیم و با تکمیل پیوست های آموزشی این بیمارستان، نه فقط در قالب یک واحد درمانی بلکه بصورت یک مجتمع آموزشی - درمانی فعالیت نماید. در ادامه ارزیابی، مصاحبه با اساتید و دانشجویان و کارکنان انجام گرفت . 

 

 
کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 229 بار   |   دفعات چاپ: 34 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر