دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

سامانه نظام پیشنهادات

اولین نشست کارگروه تخصصی بسته آموزش پاسخگو و عدالت محور برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ | 
روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه- سیما علیرضائی طهرانی:  اولین نشست کارگروه تخصصی بسته آموزش پاسخگو و عدالت محور در منطقه آمایشی ده به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در هشتم بهمن ۹۷ برگزار شد. در ابتدای این نشست دبیران بسته درکلان منطقه ۱۰ آمایشی، گزارشی از فعالیت های انجام شده در راستای موضوعات راهبردی منطقه ای، ارائه کردند. سپس دکتر بابک عشرتی دبیر بسته آموزش پاسخگو و عدالت محور از دانشگاه علوم پزشکی ایران، گزارشی از عملکرد این بسته در در این دانشگاه  ارائه کرد و اجرای دو طرح پژوهشی در خصوص برنامه استراتژیک و راهبردی آموزش پاسخگو و ادغام دستورالعمل های معاونت های بهداشتی و درمانی با برنامه های آموزشی گروه های مرتبط به صورت کلان منطقه را پیشنهاد داد که از سوی اعضای جلسه مورد تایید قرارگرفت. همچنین در پایان این جلسه مقررشد نشست بعدی به میزبانی مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکیل و چارچوب طرح های پشنهادی ارائه شود.
گفتنی است بسته آموزش پاسخگو و عدالت محور یکی از بسته های دوازده گانه طرح تحول آموزش است که توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت جهت اجرا به دانشگاه های تابعه ابلاغ شده است.

 


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: دانشگاه علوم پزشکی ایران- معاونت آموزشی دانشگاه – مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی- بسته های تحول در آموزش- بسته آموزش پاسخگو و عدالت مح |


دفعات مشاهده: 61 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر