دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

سامانه نظام پیشنهادات

جشنواره آموزشی دکتر وثوق و تجلیل از اساتید برتر عرصه آموزش برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۱ | 
جشنواره آموزشی دکتر وثوق و تجلیل از اساتید برتر عرصه آموزش با حضور سرپرست دانشگاه مورخ اول بهمن ماه در مرکز همایش های رازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: این مراسم با حضور دکتر کوهپایه زاده،  حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا عیسوی مسئول نهاد رهبری دانشگاه و معاونین و اساتید دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدا دکتر مظاهری نژاد سرپرست معاون آموزشی در خصوص فرآیند انتخاب برترین های آموزشی مطالب لازم را بیان  کرد و افزود: این جشنواره از حدود چهارسال پیش تا کنون برگزار می شود که امسال با توجه به اهداف دانشگاه، سه حیطه نسل سوم، آموزش پاسخگو و گروه برتر نسل سوم به جشنواره اضافه شده است. دکتر مظاهری نژاد اظهار امیدواری کرد که:جشنواره وثوق در سال آینده پربارتر برگزار شود.
سپس  سرپرست دانشگاه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره مرحومه استاد پروانه وثوق بیان کرد:ایشان به عنوان الگوی اخلاقی و علمی می باشد.دکتر کوهپایه زاده گفت:این روز متعلق به آموزش است که این مقوله باید رکن اصلی تمام فعالیت‌های دانشگاه باشد. وی افزود:ما باید قدر آموزش را بیش از گذشته بدانیم و برای آن احترام قائل شویم.دکتر کوهپایه زاده تصریح کرد:باید به بخش آموزش بیشتر بها داده شود و در راستای ارتقا سطح کیفی آموزش و افزایش انگیزه اساتید گام برداشت.
سرپرست دانشگاه از توجه ویژه مقام عالی وزارت به بخش آموزش قدردانی نمود و خاطر نشان کرد:امیدواریم در این دوره با انرژی بیشتر در مسیر اهداف دانشگاه حرکت نماییم.
در این مراسم دکتر میرزازاده رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت در خصوص اهمیت نقش الگویی، رفتار حرفه ای، مهارت‌های بالینی سخنرانی نمود.
گفتنی است از دیگر سخنرانان این جشنواره،دکتر سلطانی عربشاهی به عنوان استاد پیشکسوت بود. حفظ شان و منزلت دانشگاه،بکارگیری نیروی جوان در بخش مدیریت و استفاده از تجارب اساتید برتر از اهم نکاتی بود که ایشان به آن اشاره نمود.
در جشنواره وثوق امسال از اساتید برتر و بهترین دستاوردها در عرصه آموزش تقدیر شد.


 


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: مرکز مطالعات و توسعه آموزش | معاونت آموزشی | دانشگاه علوم پزشکی ایران | دکتر پروانه وثوق |


دفعات مشاهده: 445 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر