دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


آموزش پاسخگو
آموزش مجازی
ارزشیابی
برنامه ریزی آموزشی
پژوهش در آموزش
رسانه و انتشارات
رشد و بالندگی اعضای هیئت علمی
رهبری آموزشی


دانش پژوهی
دبیرخانه تحول و نوآوری
هماهنگی دفاتر توسعه

سامانه نظام پیشنهادات

نشست مسئولان آموزش و پژوهش دانشگاه علوم پزشکی ایران با رئیس بنیاد ملی نخبگان استان تهران برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ | 
روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه- طیبه یادگاری: به منظور آشنایی هر چه بیشتر با فعالیت‌ها و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان و همچنین ایجاد زمینه مساعدت برای ادامه همکاری­ های آتی میان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران با بنیاد ملی نخبگان استان تهران، نشستی مورخ ۹ دی ماه ۱۳۹۷ در بنیاد ملی نخبگان استان تهران برگزار شد.
این نشست به میزبانی دکتر علیرضا زرواسوندی ریئس بنیاد ملی نخبگان تشکیل شد که دکتر کوهپایه زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران و تعدادی از مدیران حوزه معاونت آموزشی دانشگاه از جمله مهمانان این نشست بودند.
 در ابتدای این نشست دکتر علیرضا زراسوندی درباره­ی اهم فعالیت‌ها و حمایت‌های بنیاد نخبگان، تسهیلات اعطایی بنیاد به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران و آمار برگزیدگان جوایز تحصیلی در این دانشگاه توضیحات مبسوطی ارائه داد.
در ادامه دکتر جلیل کوهپایه ­زاده در خصوص مأموریت‌ها، اهداف جدید دانشگاه از جمله حرکت در راستای تبدیل دانشگاه علوم پزشکی ایران به اولین دانشگاه علوم پزشکی نسل سوم کشور، پیشرفت در حوزه‌های فناوری و کارآفرینی سخنانی بیان کرد و بر لزوم افزایش تعاملات با بنیاد ملی نخبگان تأکید کرد.
در پایان این نشست مقرر گردید به منظور ایجاد زمینه مساعدت جهت تداوم همکاری‌های بیشتر و برقراری ارتباطات مؤثر، تفاهم‌نامه‌ همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و بنیاد ملی نخبگان استان تهران منعقد گردد.
گفتنی است در اجرای اقدامات ملی از سند راهبردی کشور در امور نخبگان و به منظور هدایت هدفمند دانشجویان صاحب استعداد برتر در دانشگاه ­ها و پژوهشکده­ های کشور آئین ­نامه اعطای جایزه­ های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال ۹۳ به تصویب هیأت امنای بنیاد ملی نخبگان رسید. این آئین­ نامه شامل تسهیلات متعددی است که در قالب چهار جایزه آموزش، پژوهش، فناوری و فرهنگ به برگزیدگان اعطاء می­گردد.

 


CAPTCHA code
کلیدواژه ها: دبیرخانه استعدادهای درخشان و امور نخبگان | معاونت آموزشی | دانشگاه علوم پزشکی ایران | بنیاد ملی نخبگان |


دفعات مشاهده: 91 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر